Het Severijn-orgel te Cuijk

                
              

HOME
HISTORIE
DISPOSITIE
GALERIE
ARCHIEF
DISCOGRAFIE
CONTACT

        

ARCHIEF


2007

13 mei
Beiaardconcert - Marcel Siebers
Buxtehude & Weckmann - Pieter Dirksen - orgel

17 juni
Buxtehude, Schmelzer & Biber - Tineke Steenbrink -orgel / Judith Steenbrink - viool

8 juli
Buxtehude & Pasquini - Edoardo Bellotti - orgel

19 augustus
Buxtehude & Van Noordt - Peter Ouwerkerk - orgel

23 september
Beiaardconcert - Marcel Siebers
Buxtehude & Tunder - Theo Jellema - orgel

2006

9 april
Leon van den Brand – orgel/ Delphi Blazers Ensemble
Pachelbel, Mozart, Marchand & Dvorak - Mozartkring

30 april
Bach & Pachelbel - Tineke Steenbrink – orgel
(10-jarig organistenjubileum)

21 mei
Pachelbel en Spaanse muziek
1500-1800 - Jan Willem Jansen – orgel

25 juni
Couperin & Pachelbel - Pieter Dirksen – orgel
Sara Jaeggi & Helena Wiklund – sopraan

20 augustus
Alternatim-concert - Hans Leenders – orgel
Schola Cantorum van het Ward-Instituut o.l.v. Louis Krekelberg

24 september
Pachelbel en andere Zuidduitse meesters - James Johnstone – orgel

2005

24 April
Cor Ardesch (Dordrecht)
Vater unser im Himmelreich: muziek van Samuel Scheidt, Heinrich Scheidemann, François Couperin, Johann Sebastian Bach, & improvisatie

22 Mei
Tineke Steenbrink (Oeffelt) & Ensemble Severijn/ Dietrich Buxtehude & Henry Purcell

19 Juni
Pieter Dirksen (Wadenoijen), mmv Schola Cantorum Cuijk olv Steenbrink/ François Couperin: Messe pour les Paroisses

28 Augustus
Jetty Podt (Nijmegen), mmv Wam de Moor – declamatie/ Mariken en Moenen, met muziek van Johann Jakob Froberger, Abraham van
de Kerckhoven, Petr Eben & Arvo Pärt

2 October
Pier Damiano Peretti (Hannover)/ werk van Jan Pieterszoon Sweelinck, Charles Racquet, Heinrich Scheidemann, Johann Jakob Froberger en Louis Couperin

2004

4 April
Gonny van der Maten (Wageningen), mmv Cor Brandenburg & Michiel Varga De Kleine Prins (kinderconcert)

6 Juni
Ensemble Séverin (Tineke Steenbrink – orgel, Judith Steenbrink – viool), mmv Roland Wilson - zink
Koninklijke Cornet: muziek van Girolamo Frescobaldi, Samuel Scheidt, Dario Castello en Nicolaus a Kempis

11 Juli
Jean-Pierre Steijvers (Heythuijsen)
Muziek uit zuidelijk Europa: Werk van Sebastián Aguilera de Heredia, Padre José Larrañaga, Abraham van de Kerckhoven, Lambert Chaumont, Jean-Adam Guilain, Michel Corette & Guillaume Lasceux

29 Augustus
Pieter Dirksen (Wadenoijen) – orgel en clavecimbel/ Louis Couperin

3 October
Freddy Eichelberger (Parijs)
A solis ortis cardine: Muziek van Samuel Scheidt, Jan Pieterszoon Sweelinck, Jean -Henry d'Anglebert, Michel Lambert, Jean-Baptiste Lully, Louis Couperin & Nicolas de Grigny

2003

4 Mei
Wim Winters (Hechtel Eksel [België]), mmv Dirk Snellings – bariton
Van monodie tot barokke cantate in Europa: Muziek van Dietrich Buxtehude, Lodovico Grosso da Viadana, Stefano Landi, Claudio Monteverdi, Jan Pieterszoon Sweelinck, Heinrich Schütz, Matthias Weckmann, John Bull, George Jeffreys, Sébastien de Brossard & Henry Purcell

15 Juni
Sietze de Vries (Zuidhorn), mmv een schola uit het Brabants Kamerkoor olv Fokke Oldenhuis
Pinksteren: (alternatim-)repertoire van Samuel Scheidt, Nicolas de Grigny en improvisatie

6 Juli
Pieter Dirksen (Wadenoijen)
Twee tijdgenoten: Heinrich Scheidemann versus Francisco Correa de Arauxo

31 Augustus
Remy Syrier (Maastricht)/ Louis Marchand versus Johann Sebastian Bach

28 September
Jörg-Andreas Bötticher (Basel)
Fantasie versus orde: Muziek van Jan Pieterszoon Sweelinck, Girolamo Frescobaldi, Michelangelo Rossi, Johann Jacob Froberger en Delphin Strunck

2002

naar boven